O HŘE

Naše aréna prošla po několika letech provozu kompletní reknostrkucí celých prostor i vybavení pro Laser Game. Nyní nabízíme to nejmodernější vybavení pro Laser Tag od firmy LaserMaxx. Arénu jsme dle letitých zkušeností doladili téměř k dokonalosti. Zvětšili a oddělili šatny, navýšili počet míst k posezení, přestavěli arénu a spousty dalšího. Laser Aréna Brno nabízí interaktivní a reálnou simulaci boje Laser Tag známý i jako Laser Game. Hra je podobná paintballu, či airsoftu. Rozdíl je ovšem ten, že zásah nebolí, nezanechává modřiny ani barevné skvrny. Laser Game je velice akční a rychlá hra. Nutná je pevná obuv a doporučujeme i tmavé oblečení.

Aréna, kde se Laser Game odehrává je umístěná ve velmi členitých sklepních prostorech v centru Brna a je víceúrovňová. Má cca 500 m plných překážek, střílen, průlezů ve zdech, nejrůznějších rohů, zákoutí a dalších míst, kde se můžete ukrýt a předvést své umění v Laser Tag. Laser Aréna je uzpůsobena tak, aby se mohla každého půl roku měnit v jinou a zábavnější. Nabízíme několik typů her např. Týmová hra, Deathmatch, Zombie, S.W.A.T., V.I.P. ,Hits Streaks, Player Assist atd. Hrát můžete v týmu, nebo všichni proti všem. Při týmové hře je zapnutý friendly fire, zásahy do vlastních řad.

Jedna hra Laser Game trvá 15 minut a může ji hrát 2 - 10 hráčů. Čím více hráčů, tím více pohyblivých terčů a více zábavy. Zdá se Vám 15 minut jako krátký čas ? Zkuste a uvidíte. K dispozici máte oddělené šatny s uzamykatelnými skříňkami.

Nabízíme několik profesionálních hudebních motivů, které vás budou provázet při hraní Laser Game . Pro doplnění atmosféry bude aréna hustě zamlžena a hru bude doprovázet spousta světelných a zvukových efektů.

Jako jediní v Brně nabízíme i dětské vesty a speciální mód hry Player Assist, který zýhodní vaše dítě.

Hru vám můžeme uzpůsobit i podle vašeho přání, například omezit životy, snížit počet střel, zvýhodnit slabšího hráče atd.

Po hře dostanete kompletní výsledky z vaší hry, kde se dozvíte, vše co potřebujete.

Náš profesionální a dobře vyškolený personál vám vždy rád se vším poradí a pomůže. V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů se na něj neváhejte obrátit. Stejně tak, budeme rádi za podnět ke zlepšení naší arény a požitku z hraní.

Připravený je pro vás velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů na našem baru.

Připojení zdarma k WiFi je samozřejmostí. Také můžete na LCD obrazovkách on-line sledovat své kamarády, jejich výsledky a pořadí.

Dále pro vás máme speciální akce pro firmy, školy a narozeninové oslavy za zvýhodněné ceny. Zdarma nafocení společné fotografie a zveřejnění na našem facebooku. Slevové kupóny pro věrné zákazníky.

A pokud vás Laser Game omrzí, nebo unaví, tak můžete vyzkoušet naše nové a jedinečné Laserové Bludiště, které nabízíme jako první v ČR, nebo prožít nějaký čas v naší Virtualní Realitě a vyzkoušet si některou z našich her, či programů.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.