jazyk: CS EN

LASER GAME STYLOVÁ ZÁBAVA

TEAM COOPERATION OR SOLO DEATHMATCH

Týmová hra pro 6 – 10 hráčů nabízí čtyři možné typy soubojů. Interaktivní a reálná simulace boje je podobná paintballu nebo airsoftu ovšem bez bolesti.

CORPORATE EVENTS

VHODNÉ PRO FIRMY, ŠKOLY, KLUBY

There is nothing like putting together a collective of people via great action. Laser Game is the right choice for your group. We will gladly prepare refreshments and facilities of your choice.

LASER GAME TURNAJE

EVENTS AND CHAMPIONSHIPS

Celoročně pro Vás připravujeme turnaje a šampionáty v Laser Tag. Zde můžete porovnat své herní umění s ostatními týmy. Chystáme i hodnotné ceny a zvýhodněné vstupné.

AREA IN THE CENTRE OF BRNO

COMPLEX CELLAR PREMISES

Naše Laser Aréna je umístěná ve velmi členitých sklepních prostorech v centru Brna a je víceúrovňová. Má 500 m2 plných překážek, průlezů a zákoutí, kde se můžete ukrýt.

OBČERSTVENÍ PRO HRÁČE

GREAT SELECTION AT THE BAR

Our bar offers a rich selection of alcoholic and soft drinks as well as something to eat. Free Wi-Fi and LCD monitors with results are a matter of course.

PROFESSIONALS

GLAD TO HELP YOU

Náš proškolený personál vám rád se vším ohledně Laser Tag pomůže a poradí. Vysvětlí vám fungování vybavení a cíle hry. Nebojte se zeptat na cokoli, rádi poradíme.

REKONSTRUKCE

Od 1.7. do 30.9. 2018 bude v naší aréně probíhat rozsáhlá rekonstrukce celých prostor. Těšit se můžete na nové vybavení pro laser game, zvětšené a oddělené šatny, kompletně…

show more news
7. Nebe LaserMaxx Green Gastro Pepsi
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.