jazyk: CS EN

ABOUT GAME

Naše Laser Aréna Brno nabízí první interaktivní a reálnou simulaci boje Laser Tag známý i jako Laser Game. Hra je podobná paintballu, či airsoftu. Rozdíl je ovšem ten, že zásah nebolí, nezanechává modřiny ani barevné skvrny. Laser Game je velice akční a rychlá hra. Nutná je pevná obuv a doporučujeme i tmavé oblečení.

Aréna, kde se Laser Game odehrává je umístěná ve velmi členitých sklepních prostorech v centru Brna a je víceúrovňová. Má 500 m<sup>2</sup> plných překážek, patrových střílen, průlezů ve zdech, nejrůznějších rohů, zákoutí a dalších míst, kde se můžete ukrýt a předvést své umění v Laser Tag. Laser Aréna je uzpůsobena tak, aby se mohla každého půl roku měnit v jinou a zábavnější. Nabízíme 4 typy her a každá z nich má své speciální osvětlení, zvukové a kouřové efekty. Hrát můžete v týmu teamplay, nebo všichni proti všem deathmatch. Při týmové hře je zapnutý friendly fire, zásahy do vlastních řad.

Jedna hra Laser Game trvá 15 minut a může ji hrát 6 - 10 hráčů. Čím více hráčů, tím více pohyblivých terčů a více zábavy. Zdá se Vám 15 minut jako krátký čas ? Zkuste a uvidíte. Hra je fyzicky náročná a tak doporučujeme v případě více kol si dát mezi jednotlivými koly vždy přestávku. K dispozici máte šatnu s uzamykatelnými skříňkami.

Nabízíme herní módy Scifi mode, Horor mode, Válečný mode, Psycho mode, LaserMaxx mode a Peklo. Mód Peklo se hraje pouze jako deathmatch a jen za červeného strobujícího osvětlení. Pro doplnění atmosféry bude hrát tvrdá rocková hudba a aréna bude hustě zamlžena. Tento mód je opravdu náročny, je přístupný pouze pro hráče starší 18ti let. U každé z výše uvedených her si budete připadat jako v jiné aréně, protože každá hra má jiné zvukové a světelné efekty, kouřové efekty, bonusové miny, laserové brány, mluvený doprovod a hudební podkres.

Our professional and well trained staff will gladly help you with anything. Don’t be afraid to ask in case of any confusion or question. We are also very grateful for any feedback that will lead to the improvement of our arena and gaming experience.

Připravený je pro vás velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů na našem baru. Také zde najdete něco malého k jídlu. Připojení zdarma k WiFi je samozřejmostí. Také na LCD obrazovkách můžete sledovat své kamarády, jejich výsledky a pořadí.

Dále pro Vás máme speciální akce pro firmy, školy a narozeninové oslavy. Zdarma nafocení společné fotografie a zveřejnění na našem facebooku. Slevové kupóny pro věrné zákazníky. Pořádání soutěží a turnajů v Laser Game. Možnost profesionálního fotoreportu z akce nebo natočení 4 minutového sestříhaného videoklipu. Fotoreport a video je nutné objednat minimálně dva dny předem.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.